Wakacje na Malcie

Wakacje na Malcie – Biuro podróży Nestor Travel od wielu lat specjalizuje się w organizacji wyjazdów na Maltę z firmy która robiła standardowe wyjazdy dla klientów indywidualnych Nestor Travel zmieniał się rok po roku w firmę która oprócz standardowej oferty dla klienta indywidualnego zaczęła obsługiwać polskie biura podróży jako kontrahent .Wieloletnie doświadczenie znajomość rynku oraz dobre kontakty osobiste zaprocentowały zwiększeniem ilości grup które obsługujemy na Malcie .
Można śmiało założyć ,że 90 % zapytań grupowych dotyczących Malty bezpośrednio lub pośrednio trafia do naszego biura ,nie be znaczenia pozostaje fakt posiadania własnego charteru który już od 2000 roku lata z Warszawy co tydzień w sobotę w sezonie Letnim. W ofercie wyjazdów na Maltę znajdują się wszystkie Hotele i apartamenty na każdej z wysp archipelagu maltańskiego czyli na Malcie , Gozo oraz Comino.
Współpracujemy oczywiście z ogromną ilością szkół językowych , najłatwiej byłoby powiedzieć że ze wszystkim , jednak są szkoły które nie dostosowują się do naszych standardów takie szkoły można zarezerwować w naszym biurze ale lepiej jest dopasować szkołę do wymagań naszych klientów . Bardzo ważną sprawą jest optymalne dopasowanie oferty do klienta zarówno dotyczy to wypoczynku jak i nauki języka angielskiego . Doświadczenie naszych pracowników oraz czas co roku spędzany na Malcie przeznaczany na szkolenia z bazy turystycznej jest kluczowy.
Nestor Travel co roku szkoli agentów którzy sprzedają ofertę we własnych biurach agencyjnych na terenie całego kraju. Jesteśmy też odpowiedzialni za produkt który wielu z naszych touroperatorów wdraża na naszym krajowym rynku.
Kolejnym produktem który odniósł spektakularny sukces na rynku Maltańskim są wyjazdy religijne czyli Pielgrzymki. Z roku na roku odnotowujemy 200% wzrost tego typu wyjazdów na Maltę . Ilość wyjazdów grupowych oraz współpraca z innymi biurami nie jako zmusiła nas do posiadania rezydenta na Malcie przez 365 dni w roku.
Oferujemy wycieczki fakultatywne w oparciu o naszych dwóch najlepszych przewodników którzy na stałe mieszkają na Malcie .
Oczywiście obsługujemy też wyjazdy firmowe które czasami przyprawiają nas o zawrót głowy ale satysfakcja z realizacji wyjazdu na 150 -200 osób jest ogromna i zawsze podejmujemy się realizacji wszelkich projektów które wydają się prawie nie możliwe do realizacji. Maltę znamy wyjątkowo dobrze od kilkunastu lat jest naszym kluczowym kierunkiem i staramy się zarażać każdego pasją i chęcią zwiedzania tej cudownej wyspy.
Dla naszych klientów indywidualnych przygotowaliśmy setki propozycji wyjazdów na Maltę czy Gozo proszę jednak pamiętać że Malta dzieli się na dwie grupy turystów na tych którzy ją kochają i na tych którzy nigdy więcej nie pojada na Maltę, w naszej ocenie ta druga grupa klientów miała po prostu źle dobrany hotel do oczekiwań swojego wypoczynku. Prosimy naszych klientów zanim wykupicie Państwo wyjazd w naszym biurze przez stronę www.nestortravel.pl proszę nas popytać o hotel, o nasze wrażenia to pozwoli nam uniknąć rozczarowania wyjazdem na Maltę .
Hotele na Malcie są naprawdę trudne do zdefiniowania w opisach i każdy hotel ma dużo plusów ale można też dla określonych klientów znaleźć też minusy dlatego bardzo ważna jest komunikacja z doświadczonym agentem turystycznym który pozna swojego klienta a następnie zaproponuje jego zdaniem najlepszy możliwy wariant wypoczynku .
Istotnym problemem ostatnich lat na Malcie stała się też ograniczona ilość miejsc noclegowych jeśli chodzi o przeloty jest coraz lepiej oprócz naszego charteru AIR MALTY latają też low costy , ale jeśli chodzi o Hotele cały czas jest duży deficyt miejsc . Najlepiej jest kupować oferty z dużym wyprzedzeniem i mamy tutaj na myśli dostępność hoteli w sezonie i na ofertach typu Last Minute prawdopodobieństwo znalezienia hotelu który nam się podoba jest równe zeru. Malta jako bezpieczny kierunek ma tak dużo zapytań od klientów z całej Europy oraz reszty Świata że oferty promocyjne prawie nie występują .
Malta jest w złotym okresie rozkwitu turystyki postrzegana jako bezpieczny kierunek , z dużą dawką historii oraz z klimatycznymi kawiarenkami czy cudownym morzem co roku kusi miliony turystów swoimi wdziękami , mamy nadziej że i Państwo ulegniecie tej pomocy a nasz zespół zrealizuje cudowną podróż i pobyt na Malcie

Nestor Travel